Dom i ogród

TrokenTech – nowa nazwa Farb Specjalistycznych

TrokenTech – nowa nazwa Farb Specjalistycznych

Znany i ceniony dystrybutor specjalizujący się w sprzedaży farb oraz środków do trwałego zabezpieczania powierzchni niedawno zmienił swoją nazwę – marka rozpoznawana jako Farby Specjalistyczne dokonała kompleksowego rebrandingu, który objął całą komunikację wizualną. TrokenTech – bo tak brzmi nowa nazwa – to w dalszym ciągu najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów poszukujących sprawdzonych produktów z branży budowlanej. Dowiedz się, jakie zmiany zaszły w firmie i czego możesz się po niej spodziewać!

TrokenTech – wysokiej jakości chemia budowlana dla profesjonalistów

Sprzedaż chemii budowlanej pochodzącej od sprawdzonych, światowych producentów oraz kompleksowe doradztwo merytoryczne i wsparcie na każdym etapie współpracy – to misja, z której skorzystało już wielu klientów. Teraz marka zmienia nazwę na TrokenTech – Farby Specjalistyczne to poprzednia nazwa, jednak wartości przyświecające firmie i sposób pracy nie ulegają zmianie. 

Zmiana nazwy nie zmienia jakości świadczonych usług!

Nadal możesz liczyć na wysokiej jakości obsługę i wsparcie w procesie zakupowym. Specjaliści z chęcią pomogą dobrać odpowiednie produkty do Twojego projektu, aby prace przebiegały sprawnie i szybko, odpowiadając na oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Dlaczego marka zmieniła nazwę?

To wynik nieustannego rozwoju firmy, która dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom swoich klientów. Działając na rynku od 2012 roku, wprowadziła do swojej oferty coraz nowsze, bardziej wyspecjalizowane produkty – to nie tylko farby, lecz także szereg sprawdzonych rozwiązań i systemów wykorzystywanych w realizacji projektów budowlanych. Z tego powodu zmiana nazwy marki na TrokenTech z Farby Specjalistyczne wydaje się naturalnym krokiem.

Co oferuje marka TrokenTech?

W jej asortymencie znajdziesz szeroki wybór chemii budowlanej i środków trwale zabezpieczających powierzchnie. Są to:

  • posadzki żywiczne do obiektów przemysłowych oraz zastosowań specjalistycznych,
  • środki do renowacji i naprawy pokryć dachowych,
  • farby antykorozyjne, odrdzewiacze i podkłady na podłoża narażone na działanie wilgoci,
  • systemy ogniochronne,
  • farby chemoodporne i przeznaczone do malowania zbiorników wodnych,
  • farby bakteriobójcze i grzybobójcze,
  • grunty i farby do murów, 
  • środki do malowania elewacji i wnętrz oraz różnego rodzaju materiałów,
  • akcesoria niezbędne do przeprowadzania prac.

Wsparcie merytoryczne klienta

Poza sprzedażą firma zapewnia kompleksowe doradztwo – nie wiesz, jaki produkt wybrać do swojego projektu? Skontaktuj się z doradcą, a otrzymasz potrzebną pomoc i zyskasz pewność, że dokonujesz trafionych zakupów! W sklepie pracują profesjonaliści, którzy doskonale znają się na rzeczy.

Szukasz profesjonalnej chemii budowlanej i zależy Ci na zakupie sprawdzonych środków lub starannie skompletowanych rozwiązań systemowych? W TrokenTech znajdziesz produkty, z jakich korzystają specjaliści – to starannie skompletowane artykuły pochodzące od producentów, którym możesz zaufać.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.