Strona główna
RTV i AGD
Tutaj jesteś

Reklamowe etui na telefon – sposób na fajną reklamę

26 listopada 2019

Wśród pomysłów na rozreklamowanie swojej firmy coraz częściej znajdują się gadżety reklamowe, przypominające obdarowanemu od kogo pochodzi prezent. Nie chodzi już o długopisy, ale coraz częściej o porządniejsze rzeczy, które zostają z klientem na dłużej, przykuwając uwagę jego znajomych i osób postronnych. Niektórzy decydują się później na zapoznanie z ofertą firmy, której logo właśnie zobaczyli. Jakiego rodzaju gadżety dobrze się spisują? Jak takie zdobyć?

Etui na telefon – praktyczny podarunek

Wraz ze wzrostem wartości kupowanych telefonów rośnie również poświęcana im uwaga i dbałość o ich stan. Szkła ochronne na ekranie, folie, czy etui to obowiązkowy zestaw niemal każdego posiadacza telefonu. Dlaczego więc nie wykorzystać tego do rozreklamowania swojej firmy? Zarówno osoby obdarowane, jak i pracownicy kilkanaście razy dziennie sięgają po telefon, rozmawiają z telefonem przy uchu, czy odkładają go na stołach i blatach w widocznych miejscach – to świetna okazja, by wszyscy dookoła zobaczyli twoje logo.

Reklamowe etui na telefon – jak je zrobić?

Choć zamówienie i wykonanie etui reklamowego na telefon może się wydawać trudne, np. z uwagi na liczbę modeli obecnych na rynku, to wcale nie musi być to przeszkodą. Na stronie https://caseroom.pl/ bez problemu znajdziesz etui dla ponad 150 modeli telefonów, co pozwala na odnalezienie odpowiedniego dla niemal każdego obecnego na polskim rynku modelu. W łatwy sposób, przy użyciu dostępnego na stronie kreatora dodasz logo swojego biznesu, stronę internetową, a także wybierzesz wykończenie etui. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut, po których możesz wybrać, do jakich modeli chciałbyś otrzymać pokrowiec. Jeśli nie wiesz, jakie modele posiadają twoi pracownicy, lub osoby, które zamierzasz obdarować, wybierz najpopularniejsze, takie jak iPhone, Samsungi, Xiaomi czy Huawei. Całość po opłaceniu będzie gotowa w ciągu dwóch dni i niedługo później dotrze do ciebie pocztą. Zamawianie własnego dedykowanego etui naprawdę jest proste!

Czy warto?

Dzisiaj jesteśmy zalewani taką ilością materiałów reklamowych, że z pewnością warto wychodzić poza szablon i proponować nowatorskie rozwiązania. Z pewnością, jedną z takich możliwości okażą się personalizowane, reklamowe etui na telefon, które będą chętnie wykorzystywane przez obdarowanych, również z uwagi na praktyczny charakter. Kosztują niewiele, przychodzą szybko – dlaczego więc już dziś nie spróbować? Być może rezultaty przejdą twoje najśmielsze oczekiwania!

Redakcja ZycieRzeczy

Witaj na naszym blogu! Jesteśmy wielkimi fanami prac ogrodowych, roślin, zwierząt i wszystkiego, co związane z naturą. Uwielbiamy też domowe porządki i urządzanie wnętrz. Na naszym blogu znajdziesz masę inspiracji dotyczących budownictwa, wyposażenia domu, ogrodu i wiele więcej!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak zresetować telewizor?
Jaki telewizor wybrać?
Jak podłączyć telewizor po jwgo zakupie?

Jesteś zainteresowany reklamą?