Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Nadzwyczajny prezent dla mamy — doradzamy! 

31 lipca 2023 Nadzwyczajny prezent dla mamy

Prezent dla mamy — ciężko o wyjątkowy i praktyczny, który będzie sprawiał radość naszej mamie przez dłuższy czas. Dla każdego z nas matka, to jedna z najważniejszych osób w życiu i jest to zrozumiałe. Okazji na wręczenie mamie prezentu nie brakuje! Poza umownym Dniem Matki są oczywiście urodziny, imieniny, czy rocznica ślubu i inne ważne daty. W artykule podpowiadamy co warto wręczyć naszej mamie w ramach małego upominku bez okazji lub prezentu! 

Prezent dla mamy na różne okazje 

Piękne upominki wręczamy z różnych powodów. Poza oczywistymi okazjami, takimi jak Dzień Matki, czy urodziny naszej mamy zdarzają się też mniejsze okazje. Sukcesy, które razem świętujemy i nie tylko. Piękny prezent wręczamy czasem bez okazji, jako dowód miłości lub po prostu w ramach podziękowań. Sprawianie przyjemności najbliższym to doskonały sposób, by wzmocnić relację. Zaskoczenie wówczas może być nawet większe, niż gdy jest okazja. Jaki powinien być prezent dla mamy? Trudno wyznaczać ogólne standardy. W końcu każda mama, to inna osoba z odmiennymi zainteresowaniami i preferencjami. Jest jednak szansa, że nasza propozycja spodoba się każdej mamie. Co to takiego? 

Prezent dla mamy — nadzwyczajny i wyjątkowy 

Naszą nadzwyczajną propozycją na prezent dla mamy jest porcelana. Porcelanowe kubki lub większe zestawy porcelanowe ucieszą każdego, kto na co dzień korzysta z ceramiki do spożywania napojów. Tak, dotyczy to każdego z nas! Jeśli zastanawiasz się, czy tak oczywiste przedmioty nadają się na wyjątkowy prezent i dlaczego takie są śpieszymy z odpowiedzią! Przede wszystkim kubki porcelanowe lub filiżanki są bardzo praktyczne. Kontakt z nimi jest niemalże każdego dnia, więc taki prezent trudno wrzucić w przysłowiowy kąt. Tym, co czyni porcelanowy prezent dla mamy wyjątkowym jest na pewno napis oraz niebywale piękna i dopracowana forma porcelanowych przedmiotów. Świetne wykonanie to również podstawa, ma ogromne znaczenie, szczególnie jeśli nasza mama jest estetką i ceni sobie przedmioty piękne i dopracowane. Napis na filiżance lub kubku może być gotowy z oferty, lub możemy wybrać samodzielnie nasza dedykacje i umieścić ją na porcelanie — czy to nie cudownie?

Prezent dla mamy na urodziny lub imieniny 

Urodziny mimo wszystko zaraz obok Dnia Matki uchodzą za najważniejsze święto i zarazem okazję do wręczenia prezentu naszej mamie. Doskonała okazja do wręczenia porcelanowych kubków, filiżanek z dzbanuszkiem lub zestawu porcelanowego! Zaletą takich prezentów, poza tym, że się z nich łatwo korzysta jest jeszcze ich wartość sentymentalna. Oczywiście łatwo zrozumieć dlaczego — porcelana będzie uczestniczyć w codzienności naszej mamy, być może wspólnie z nią będziemy wypijać kawę lub herbatę z zakupionych na tę okazje naczyń. Dedykacja, którą można stworzyć w różnych kombinacjach (np. na dnie kubka lub po wewnętrznej stronie krawędzi) jasno sygnalizuje obdarowanej przez nas takim prezentem osobie, że się postaraliśmy. W końcu przygotowanie napisu i przemyślenie idei zajmuje chwilę i wskazuje na nasze zaangażowanie w proces przygotowania prezentu. Wiele osób zwraca na to uwagę i nasza mama z pewnością to doceni. 

Redakcja ZycieRzeczy

Witaj na naszym blogu! Jesteśmy wielkimi fanami prac ogrodowych, roślin, zwierząt i wszystkiego, co związane z naturą. Uwielbiamy też domowe porządki i urządzanie wnętrz. Na naszym blogu znajdziesz masę inspiracji dotyczących budownictwa, wyposażenia domu, ogrodu i wiele więcej!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

nowenna pompejańska jak odmawiać
onycholiza paznokci
gdzie lecieć w listopadzie

Jesteś zainteresowany reklamą?