Strona główna
Budownictwo
Tutaj jesteś

Nagrzewnice elektryczne marki Skan i Master

6 lutego 2023 Nagrzewnice elektryczne marki Skan i Master

Skan nagrzewnice czy Master wybrać do ogrzewania pomieszczeń? Wszystko zależy od tego, czy urządzenie ma być zaawansowane technologicznie, ponieważ jest wiele modeli. Przed podjęciem decyzji trzeba zapoznać się z opisem produktu.

Skan nagrzewnice czy Master?

Nagrzewnice elektryczne mogą być wykorzystywane w zamkniętych pomieszczeniach. Na rynku jest wiele marek, które oferują tego rodzaju sprzęt, m.in.: Skan i Master. Aby dokonać słusznego wyboru, trzeba sprawdzić opis każdego produktu, w którym są podane parametry, takie jak: moc, waga, wysokość, wymiary. Ważne są funkcje, cena netto, okres gwarancji i łatwość obsługi. Jeśli chodzi o zakup urządzenia niewymagającego specjalistycznego montażu, to sprawdzi się mobilne, pozwalające na szybkie ogrzewanie pomieszczeń. Tego rodzaju nagrzewnice, można przewozić w różne miejsca, dlatego korzystają z nich firmy remontowe i budowlane. Sprawdzają się także w warsztatach, magazynach, halach produkcyjnych, ale też w myjniach samochodowych.

Skan nagrzewnica elektryczna OG110102 o mocy 2 kW i Master RS 40 – jaka jest różnica?

Nagrzewnica elektryczna Master RS 40 wykorzystywana jest w każdych, nawet trudnych warunkach. Zapewnia efektywne i bezpieczne ogrzewanie. Po dołączeniu giętkich przewodów, ciepłe powietrze może być doprowadzane do miejsca, w którym nie ma źródła prądu. Pomoże utrzymać odpowiedni poziom wilgoci wszędzie tam, gdzie są przechowywane wrażliwe na nią przedmioty. Produkt oferowany na stronie www.norwit.pl służy do szybkiego ogrzewania zamkniętych pomieszczeń. Jeśli chodzi o nagrzewnicę elektryczną OG110102 2 kW firmy Skan, posiada podobne parametry mocy, ale nie można jej używać w wilgotnych pomieszczeniach. Jest mniej zaawansowana niż Master RS 40.

Przemysłowa nagrzewnica olejowa

Nagrzewnica przemysłowa Master z serii F jest doskonałym rozwiązaniem do ogrzania dużego obiektu. Sprawdzi się w szklarni, magazynie, hali produkcyjnej, warsztacie, pomieszczeniu dla zwierząt, budynku przemysłowym i obiekcie sportowym. Urządzenie podłącza się do przewodu kominowego oraz sieci elektrycznej. Wbudowany termostat ułatwia regulację temperatury. Stacjonarny model Master F 40 został specjalnie zaprojektowany, do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, dlatego chcąc ogrzać budynek, z całą pewnością sprawdzi się tego typu nagrzewnica olejowa. Piec, nawet najwyższej klasy, nie zastąpi urządzenia. Dostępność produktów jest na tyle szeroka, że można dobrać sprzęt o potrzebnych parametrach. Jest możliwa wysyłka na terenie Polski, więc klient może liczyć na szybką realizację zamówienia przez firmę.

Redakcja ZycieRzeczy

Witaj na naszym blogu! Jesteśmy wielkimi fanami prac ogrodowych, roślin, zwierząt i wszystkiego, co związane z naturą. Uwielbiamy też domowe porządki i urządzanie wnętrz. Na naszym blogu znajdziesz masę inspiracji dotyczących budownictwa, wyposażenia domu, ogrodu i wiele więcej!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jaki grunt pod farbę?
Jak wyciszyć ścianę od sąsiada?
Czym kleić styropian?

Jesteś zainteresowany reklamą?