Lifestyle

Modne marynarki męskie dla każdego mężczyny od Lavard

Modne marynarki męskie dla każdego mężczyny od Lavard

Jesień i zima to czas, kiedy ubiór męski zyskuje zupełnie nowe wcielenie. Panowie coraz chętniej sięgają po marynarki, kamizelki oraz okrycia wierzchnie, a męskie stylizacje stają się warstwowe. Kiedy jesienna przyroda staje się mglista oraz bardziej melancholijna, warto zadbać o ubiór tak, aby dodawał komfortu cieplnego oraz wyglądał szykownie.

Jesień i zima to czas, kiedy ubiór męski zyskuje zupełnie nowe wcielenie. Panowie coraz chętniej sięgają po marynarki, kamizelki oraz okrycia wierzchnie, a męskie stylizacje stają się warstwowe. Kiedy jesienna przyroda staje się mglista oraz bardziej melancholijna, warto zadbać o ubiór tak, aby dodawał komfortu cieplnego oraz wyglądał szykownie. To także czas w którym marki modowe przedstawiają efekty swojej pracy, która w ostatnim czasie musiała odbywać się w zmieniającej się rzeczywistości. Sezon jesień-zima 2021/2022 to czas, w którym moda powstaje w zupełnie nowych realiach, wypełnionych wyczekiwaną „normalnością” oraz wolnością. Odświeżona kolorystyka oraz klasyczne i ponadczasowe kroje są bazą dla tak naturalnej w tym sezonie zabawy konwencjami oraz stylami. Przykładem tego są kolekcje odzieży męskiej, które choć eleganckie, stają się bardziej liberalne oraz oferują odmianę wizerunku dla każdego nowoczesnego mężczyzny.

Sezon jesień-zima 2021/2022 w kolekcji męskiej Lavard stoi pod znakiem stylu smart-casual, który przyjął dominującą rolę. Największej zmianie uległa przede wszystkim forma ubioru do pracy. Obserwujemy zachodzącą zmianę – nawet ściśle określony dotychczas dress code ulega odformalizowaniu. Wystarczy zerknąć przede wszystkim na inspiracje kolorystyczne tego sezonu, które wyraźnie odcinają się od tradycyjnych odcieni jesienno-zimowych. Na czele kolekcji Lavard stoją niespodziewane kolory elektrycznej niebieskości oraz szlachetnej, głębokiej zieleni, które wciąż zatrzymują w naszej pamięci wspomnienia wakacyjnych spacerów górskimi dolinami. Osnowa kolorystyczna kolekcji ma w sobie także wiele kolorów bazowych, jak brązy i beże, które są w pewnym sensie elementem koniecznym każdego sezonu jesiennego. W tym roku jednak wszystko nabiera zupełnie innego, nowoczesnego smaku. Klasyczne barwy jesieni w niczym nie przypominają jednak swoich odpowiedników z ubiegłego roku i tak brąz otrzymuje cynamonowy aromat, granat głęboką toń fioletu, a beż bardzo ciepły i nieco cielisty akcent. Moda zachęca nas, aby choć przez chwilę rozważyć nasz powrót do natury i skupić się na jej pięknie.
W kolekcji męskiej zaprezentowanej przez Lavard znajdują się obowiązkowe elementy naszych jesiennych outfitów na pierwsze chłodniejsze dni. Króluje dzianina, która znakomicie wpisuje się w globalny trend maksymalnej swobody w ubiorze. Miękkie, wełniane lub bawełniane golfy są ponadczasową propozycją na jesienne outfity w stylistyce smart-casualowej. Jeśli połączymy je z oryginalnymi odcieniami, otrzymamy wyróżniającą się bazę dla niebanalnej stylizacji osadzonej w najnowszych trendach. Kobalt oraz butelkowa zieleń skomponowane z cynamonowym brązem oraz korzenną czerwienią prezentują się nietypowo. Przekreślają dotychczasowe zasady klasycznego doboru kolorów w ubiorze. To ważne z perspektywy ubioru biznesowego, którego dotyczy najwięcej zasad – nie tylko kolorystyka dostaje zupełnie nowego życia, ale także kroje ulegają liberalizacji. Promowane są połączenia sportowej bluzy oraz sneakersów z garniturem męskim, czy też połączenia kraciastych marynarek i dzianinowych golfów z jeansami i skórzanymi sztybletami. Ten sezon stoi pod znakiem ubioru warstwowego. Outfit skomponowany z kolorów, faktur oraz deseni, które tworzą ze sobą spójny wizerunek nowoczesnego uniformu męskiego jest bezbłędnym hitem tego sezonu!

Kolekcja męska Lavard na bieżący sezon jesień-zima 2021/2022 została stworzona dla mężczyzn, którzy śmiało podejmują nowe wyzwania oraz nie boją się nowości w modzie. Połączenie klasycznych, lubianych fasonów z świeżą, jesienną kolorystyką podąża drogą upraszczania mody oraz jej odformalizowania. Wiele dzieje się na rzecz komfortu, lekkiej nonszalancji i jeszcze głębszego wyrażania osobistego stylu. Kolekcja jest już dostępna w sieci salonów firmowych oraz w sklepie internetowym marki. Zapraszamy do wejścia w jesienny świat mody z Lavard. https://www.lavard.pl/produkty/moda-meska/marynarki-meskie,2,2145  

Udostępnij