Dodano: 29.01.2016

Co może paleta dla kota i człowieka?

Co może paleta dla kota i człowieka?

Europaleta – chyba mało który produkt tak zainspirował twórców upcyklingowych! Meble, wystrój wnętrz, regały, schody, skrzynki na kwiaty – tak, europaleta ma moc. Moc możliwości! Czemu zatem nie wykorzystać jej i dla zwierzaka, który lubi wysokość?

Szczęśliwy kot to ten, który może wspiąć się wysoko, nacieszyć się błogim spokojem i popatrzeć z góry na domowników! Oczywiście można w tym celu zamówić profesjonalny, wielopiętrowy drapak. Ale można też pociąć europaletę i postawić przed kotem większe wyzwanie wędrówki pod sam sufit, któremu on sprosta z dziecinną łatwością.

Co się składa na elementy półek wspinaczkowych dla szczęśliwego kota?

Jak kot zaakceptował tak wykonaną ściankę wspinaczkową?

Oczywiście czasem przy pomocy europalety da się uszczęśliwić i kota, i człowieka jednocześnie.

Ludzie potrzebują półek na buty. A koty potrzebują wygodnych miejscówek, gdzie mogą powycierać się o ubrania. O, może to być taka miejscówka, jaką ujrzycie w 56 sekundzie filmiku:

Co wykorzystują ludzie, a mniej interesuje koty? Ludziom przydają się przyborniki na biurka. Ludzie wykonując je, mogą też udowodnić, choćby samym sobie, że kostki z prasowanych wiórów też są zdatne do użytku, jeżeli poświęcić im odpowiednio wiele lakieru. Dowody?

 

pallet_desk_organizer

A koty? Koty mogą zawsze taki przybornik strącić, z czego wyniknie sporo zamieszania i nieco łomotu.

Tak – i dla kota, i dla człowieka z europalety może być wiele pożytku.1